IX KrajowA WystawA BydŁa Simentalskiego

XI KrajowA WystawA BydŁa Simentalskiego

Rudawka Rymanowska 29-30 sierpnia 2015 roku.

W wystawie bydła simentalskiego wzięło udział 48 wystawców, którzy zaprezentowali 60 sztuk bydła. Żeby je pokazać przyjechali do Rudawki Rymanowskiej z 5 województw: podkarpackiego, lubelskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego.

 

Wykaz nagrodzonego bydŁa z tytuŁami czempionow
i wice-czempionow

(Nr kat., dane krowy, osiągnięcie na wystawie - właściciel - nagroda )

jałowice mlodsze urodzone w okresie 29.05.2014 do 31.08.2014

  • 15 - OTELLO PL005388480321 - Czempion - Stadnina Koni Pępowo sp. z o.o. - 600,-
  • 10 - ROZALIA PL005404001813 - wice-czempion - GR Sagan Tomasz Wróblik Szlachecki - 300,-
  • 5 - ALA PL005379496652 - wice-czempion - GR Jucha Boguslaw Radoszyce - 300,-

 

 

jałowice młodsze urodzone w okresie 29.02.2014 do 28.05.2014

  • 26 - WAIKIKI PL005265207300 - Czempion - GR Więrcław Janusz Kluczewo - 600,-
  • 29 - BRITA PL005252658825 - wlce-czempion - GR Żarów Krystyna Bandrów Narodowy - 300,-
  • 18 - KLE PL005291187508 - wice-czempion - Duziak Miroslaw Dub - 300,-

 

jałowice starsze urodzone w okresie 29.10.2013 do 28.02.2014

  • 45 - FULLA PL005301179226 - Czempion - GR Więcław Zenon Arcelin - 600,-
  • 48 - BIRZL PL005269402541 - wice-czempion - Stadnina Koni Pępowo sp. z o.o. - 300,-
  • 39 - SAWANNA PL005303274455 - wice-czempion - Markowicz Ryszard Kosina - 300,-

 

jałowice starsze urodzone w okresie 29.06.2013 do 28.10.2013

  • 54 - SABA PL005280857719 - Czempion - GR Marzec Witold Pobiedno - 600,-
  • 55 - OAPA PL005242625011 - wice-czempion - Międlarz Józef Hostynne - 300,-
  • 61 - JANA PL005269401957 - wice-czempion - Stadnina Koni Pępowo sp. z o.o. - 300,-

 

Krowy w I laktacji

  • 79 - CINDY PL005246114993 - Czempion Stadnina Koni Pępowo sp. z o.o. - 600,-
  • 62 - SZYBKA PL005287608802 - wlce-czempion - GR Wais Andrzej Klimkówka- 300,-
  • 57 - NINA PL005248122842 - wice-czempion - Duziak Miroslaw Dub - 300,-

 

Krowy w II laktacji

  • 91 - CZARKA 4B/1 PL005307286041 - Czempion - ZD IZ PIB Odrzechowa sp. z o.o. - 600,-
  • 85 - RYBKA PL005233857582 - wlce-czempion - GR Czapla Genowefa - 300,-

 

Krowy w III do V laktacji

  • 96 - LENKA PL005201091840 - Czempion GR Solecka Halina Nadolany - 600,-
  • 101 - JOLKA PL005251469378 - wice-czempion GR Ziemianski Michal Trzesniów - 300,-
  • 114 - RAMA PL005186441821 - wlce-czemplon - Walczak Ryszard Jasienica Rosielna- 300,-

 

krowy seniorki- laktacja VI i wyższe

  • 109 - BRYDZIA PL005096191984 - Czempion GR Żarów Krystyna Bandrów Narodowy - 600,-
  • 108 - KANIA PL005208033027 wice-czempion - GR Wrona Jan Brzegi Dolne - 300,-
  • 110 - BORUTA PL005095440311 - wice-czempion - ZD IZ PIB Odrzechowa sp. z o.o. - 300,-

 

Wśród krów tytuł

Superczempion XI Krajowej Wystawy BydŁa Simentalskiego

dostała krowa

LENKA PL005201091840

nr katalogowy 96, hodowli GR Halina Solecka Nadolany

 

Wśród jałówek tytuł

Superczempion XI Krajowej Wystawy BydŁa Simentalskiego

dostała jałowica

WAIKIKI PL005265207300

nr katalogowy 25, hodowli GR Janusz Więcław Kluczewo.

 

Galeria

 

sekretariat@odrzechowa.com.pl