style type="text/css"> .o4 { visibility: visible; }

Projekt transgraniczny PL–SK

POLSKO-SŁOWACKIE CENTRUM TURYSTYKI KONNEJ

 

Infrastruktura

Zarówno prace odtworzeniowe jak i nowe inwestycje budowlane prowadzone są w ramach projektu realizowanego w Programie Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007-2013.

W ramach projektu zaplanowano działania odtworzeniowe istniejących obiektów infrastruktury:

Budowa nowych:

 

Budowa krytej ujeżdżalni i remont obiektów hotelowych

Po zakończeniu procedury przetargowej i podpisaniu umowy z wykonawcą robót inwestycyjnych na utworzenie Polsko - Słowackiego Centrum Turystyki Konnej ruszyły prace remontowe w obiektach hotelowych oraz budowa krytej ujeżdżalni. Prace rozpoczęły się pod koniec stycznia 2014 roku. Pogoda sprzyjała pracom inwestycyjnym. Zdjęcia zamieszczone w galerii pokazują stan zaawansowania prac.

Maj 2014r. Prace wciąż trwają. Ekipa budowlana realizują w Odrzechowej 3 inwestycje. Do końca maja zostały zakończone prace fundamentowe oraz postawiona została konstrukcja krytej ujeżdżalni a także rozebrano budynek stajni. Prace mimo różnych warunków atmosferycznych realizowane są zgodnie z harmonogramem. Największe efekty widać przy remoncie bazy noclegowej, która wkrótce będzie oddana na potrzeby osób biorących udział w szkoleniach. Piękne pokoje noclegowe, łazienki i sale integracyjno – szkoleniowe zachęcają do wzięcia udziału w szkoleniach a także do skorzystania z oferty turystki konnej.

Zapraszamy do galerii >>>>>

 

sekretariat@odrzechowa.com.pl