Szczegółowe wyniki
W dwudniowych konkursach zaprezentowano około 70 koni wystawionych przez 27 ekip.
Ogiery - ocena płytowa
Startowało 12 ogierów
Sędziowie:
Czempion ogierów:
JUDYM (Len-Iliada, nr kat. 2, ur 02-01-2010, sk-gn., hodowca: SK Gładyszów, właściciel: Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o)
ViceCzempion ogierów:
WIEŚNIAK (Ważniak-Wibracja, nr kat. 6, ur 15.10.2007, gn., hodowca: Pelc Andrzej Małkowice, właściciel: Dąbkowski Rafał, Warszawa)
Klacze młodsze - ocena płytowa
Startowało 20 klaczy
Sędziowie:
Czempion klaczy młodszych:
PEIRA, (Wieśniak - Padżerka), nr kat. 15, maść c.gn., ur 15.02.2012, Hod. i wł.: Pelc Andrzej, Małkowice
ViceCzempion klaczy młodszych:
WITARA-O, (Giewont-Wstęga), nr kat. 21,
maść sk.gn., ur 19.10.2009, Hod. i wł.: ZDIZ Odrzechowa Sp.z o.o.
Klacze starsze - ocena płytowa
Startowało 20 klaczy
Sędziowie:
Czempion klaczy starszych:
AZALIA-W (Ousor VIII-50 - Astelia), nr kat. 43, maść j.gn, ur 15.07.200, Hod. Gospodarstwo Pomocnicze przy B.P.N., Wołosate, Wł.: Pelc Andrzej Małkowice
Wiceczempion klaczy starszych:
OKOWITA (Satelita - Okazja), nr kat. 54,
maść j.gn.sr., ur21.03.2003, Hod. i wł: Kurowski Wacław, 32-040 Rzeszotary
Wyniki ogólne "ŚCIEŻKI HUCULSKIEJ" - ELIMNACJE
startowało 56 koni
Sędziowie:
I miejsce
JUDYM (Len - Oliada), nr kat. 3 ,
maść sk.gn., ur 02.01.2010,
Jeździec: Pupczyk Łukasz, Hod.:
SKH Gładyszów, Regietów, MAŁOPOLSKIE,
Wł.: Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.,
II miejsce
OGIEŃ (Puszkar - Wenus), nr. kat. 8 ,
maść mysz., ur 19.04.2007,
Jeździec: Kurowski Rafał, Hod.: Banasiewicz Krzysztof, Przemyśl, Podkarpacie,
Wł.: Kurowski Wacław, Rzeszotary
III miejsce
LIGA (Orzeł-O - Laponka), nr kat. 34 ,
maść gn., ur 25.06.2008,
Jeździec: Hetman Katarzyna, Hodowca: Banasiewicz Krzysztof, Przemyśl,
Właściciel: Stowarzyszenie, Zielone Wzgórza Podkarpacia, Przemyśl
Skoki przez przeszkody
startowało 8 koni
Sędziowie:
I miejsce
OGIEŃ, nr kat. 8,jeździec: Kurowski Rafał, ekipa: Kurowski Wacław, Rzeszotary
II miejsce
OBCA-W, nr kat. 61,jeździec: Czajka Kamila, ekipa: Krajewski Marek ; Bieździedza
III miejsce
OZI, nr kat. 9, jeździec: Chojniak Anna, ekipa: Gruca Czesław, Gosprzydowa 264, 32-864 Gnojnik
III miejsce
GNIEWCZYNA, nr kat. 39 , jeździec: Stańko Małgorzata, ekipa: Stańko Małgorzata, Węgierka, Pruchnik
III miejsce
GALERA, nr kat. 36, jeździec: Tełyczka Piotr, ekipa: Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.
Konkurs zaprzęgów parokonnych:
Startowało 10 zaprzegów
Sędziowie: