nr kat. | Koń | Hodowca | Właściciel | ocena |
wynik | M-CE | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
typ | budowa | stęp | kłus | wrażenie ogólne | |||||||
OGIERY | |||||||||||
1 | Sonet WT | Tadeusz Wrześniak | Tadeusz Wrześniak | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||
8 | 8 | 9 | 8 | 9 | IV | ||||||
8 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
25 | 24 | 25 | 24 | 27 | 41,67 | ||||||
2 | Poter | Stanisław Gajewski | Stanisław Gajewski | 9 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | I | ||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 27 | 25 | 27 | 43,33 | czemp | |||||
3 | Gines | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | |||
8 | 7 | 8 | 8 | 9 | VII | ||||||
8 | 7 | 8 | 8 | 9 | |||||||
24 | 21 | 23 | 24 | 26 | 39,33 | ||||||
4 | Nubis | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | 10 | 8 | 7 | 7 | 7 | |||
9 | 8 | 8 | 7 | 7 | IX | ||||||
9 | 8 | 7 | 8 | 7 | |||||||
28 | 24 | 22 | 22 | 21 | 39,00 | ||||||
5 | Pień | Janusz Szot | Andrzej Wieczorek | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | |||
8 | 7 | 9 | 8 | 8 | VIII | ||||||
8 | 8 | 8 | 8 | 8 | |||||||
23 | 22 | 25 | 24 | 24 | 39,33 | ||||||
6 | Saturn | Tadeusz Wrześniak | Tadeusz Wrześniak | 7 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
8 | 8 | 9 | 9 | 9 | V | ||||||
7 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
22 | 24 | 26 | 26 | 27 | 41,67 | ||||||
7 | Powiew | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 7 | 9 | III | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | vice | ||||||
27 | 24 | 25 | 23 | 27 | 42,00 | czemp | |||||
8 | Puszkar | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Józef Babiś | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 9 | 9 | 8 | 9 | II | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 25 | 26 | 24 | 27 | 43,00 | ||||||
9 | Olaf | Zbigniew Radziejowski | Ewa Banasiak | 7 | 7 | 9 | 9 | 9 | |||
8 | 8 | 9 | 9 | 9 | VI | ||||||
7 | 8 | 8 | 9 | 8 | |||||||
22 | 23 | 26 | 27 | 26 | 41,33 | ||||||
KLACZE | |||||||||||
10 | Oleśnica | Józef Babiś | JózJózef Babiś | 10 | |||||||
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | nie doprowadzony | ||||||
11 | Fala | Wojciech Krzyżak | Wojciech Krzyżak | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
8 | 8 | 9 | 9 | 9 | VII | ||||||
8 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
24 | 24 | 25 | 27 | 27 | 42,33 | ||||||
12 | Biela | Andrzej Wieczorek | Andrzej Wieczorek | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | |||
8 | 7 | 9 | 9 | 8 | XII | ||||||
7 | 7 | 8 | 8 | 8 | |||||||
22 | 21 | 25 | 25 | 23 | 38,67 | ||||||
13 | Pipi | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | V | ||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 26 | 24 | 27 | 42,67 | ||||||
14 | Westfalia | PPHU STYLINART 37 - 700 Przemyśl | Maciej Fac | 10 | 9 | 10 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 10 | I | ||||||
10 | 9 | 9 | 9 | 10 | |||||||
29 | 26 | 28 | 26 | 29 | 46,00 | czemp | |||||
15 | Włościanka | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | |||
9 | 8 | 10 | 8 | 9 | X | ||||||
8 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
25 | 24 | 26 | 24 | 26 | 41,67 | ||||||
16 | Odważna | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | VIII | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 24 | 27 | 42,00 | ||||||
17 | Płotka | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 9 | 9 | 8 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | VI | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 25 | 24 | 24 | 27 | 42,33 | ||||||
18 | Wanesa | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Odrzechowa | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 9 | 9 | 8 | 9 | IV | ||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | vice | ||||||
27 | 25 | 27 | 24 | 27 | 43,33 | czemp | |||||
19 | O-Aronia | Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki - Brzezie | Zakład Doswiadczalny Instytutu Zootechniki - Brzezie | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | |||
8 | 8 | 9 | 8 | 8 | XI | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
26 | 24 | 25 | 24 | 25 | 41,33 | ||||||
20 | Olcha-W | Bieszczadzki Park Narodowy | Bogusław Gil | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | II | ||||||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
27 | 24 | 26 | 26 | 27 | 43,33 | ||||||
21 | Oliwka-W | Bieszczadzki Park Narodowy | Bogusław Gil | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | IX | ||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 24 | 26 | 41,67 | ||||||
22 | Wega | Janusz Szajna | Krzysztof Chomicz | 10 | 8 | 10 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 10 | 9 | 9 | II | ||||||
10 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
29 | 24 | 29 | 26 | 27 | 45,00 | ||||||
23 | Roma | Wiesław Dutka | Andrzej Wieczorek | 7 | 6 | 8 | 9 | 7 | |||
7 | 7 | 8 | 9 | 7 | |||||||
7 | 6 | 8 | 9 | 7 | |||||||
21 | 19 | 24 | 27 | 21 | 37,33 | ||||||
24 | Werwa - O | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 25 | 27 | 42,33 | ||||||
25 | Osełka - O | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | 8 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
8 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
8 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
24 | 24 | 27 | 25 | 27 | 42,33 | ||||||
26 | Lira | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | ||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | nie doprowadzony | ||||||
27 | Panda | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | 8 | 8 | 8 | 9 | 8 | |||
9 | 8 | 8 | 7 | 9 | |||||||
8 | 8 | 8 | 7 | 9 | |||||||
25 | 24 | 24 | 23 | 26 | 40,67 | ||||||
28 | Wereta | ZDIZ - Odrzechowa | Maciej Fac | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 26 | 27 | 42,67 | ||||||
29 | Wiwerna | ZDIZ - Brzezie | ZDIZ - Brzezie | 9 | 8 | 10 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 28 | 25 | 27 | 43,67 | II | |||||
30 | Adnora | Piotr Iskrzycki | Piotr Ikrzycki | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 8 | |||||||
27 | 24 | 27 | 24 | 26 | 42,67 | ||||||
31 | Wena | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ -Odrzechowa | 8 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
26 | 24 | 25 | 25 | 27 | 42,33 | ||||||
32 | Finezja - W | Bieszczadzki Park Narodowy | Tadeusz Wrześniak | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 27 | 24 | 27 | 43,00 | ||||||
33 | Smolna | Stanisław Myśliński | Tadeusz Wrześniak | 8 | 8 | 10 | 9 | 10 | |||
9 | 8 | 10 | 9 | 9 | I | ||||||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | vice | ||||||
26 | 24 | 29 | 27 | 28 | 44,67 | czemp | |||||
34 | Laponka | SKH - Gładyszów | Krzysztof Banasiewicz | 9 | 8 | 9 | 8 | 8 | |||
9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
27 | 24 | 26 | 26 | 26 | 43,00 | ||||||
35 | Fajka | SKH - Gładyszów | Wojciech Krzyżak | ||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | nie doprowadzony | ||||||
36 | Puma | SKH - Gładyszów | SKH - Gładyszów | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 | |||
8 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 9 | 8 | |||||||
25 | 24 | 27 | 26 | 25 | 42,33 | ||||||
37 | Libra | SKH - Gładyszów | SKH - Gładyszów | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 26 | 27 | 42,67 | ||||||
38 | Pralinka | SKH - Gładyszów | SKH - Gładyszów | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
9 | 8 | 9 | 9 | 9 | |||||||
26 | 24 | 27 | 27 | 27 | 43,67 | ||||||
39 | S - Persetka | SKH - Gładyszów | SKH - Gładyszów | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 24 | 27 | 42,00 | ||||||
40 | Armida | Lucjan Pluta | Ewa Banasiak | 9 | 8 | 8 | 7 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 8 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 24 | 23 | 26 | 41,33 | ||||||
41 | Waćpanna | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | 9 | 8 | 8 | 9 | 10 | |||
9 | 9 | 9 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||||||
27 | 25 | 25 | 26 | 28 | 43,67 | czemp | |||||
42 | Westalka | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | ||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | nie doprowadzony | ||||||
43 | Liszka | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | 9 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
9 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
27 | 24 | 25 | 24 | 27 | 42,33 | ||||||
WAŁACHY | |||||||||||
44 | Szron | Stanisław Gajewski | Piotr Iskrzycki | 7 | 8 | 8 | 9 | 9 | |||
7 | 8 | 9 | 8 | 9 | |||||||
7 | 8 | 8 | 8 | 9 | |||||||
21 | 24 | 25 | 25 | 27 | 40,67 | 1 |
WYNIKI PRÓBY DZIELNOŚCI - 26 sierpnia 2006 r.
Komisja sędziowska: Iwona Tomczyk-Wrona, Andrzej Goraus, Teresa Pracuch
Zaliczona próba: klacze - min. 85 pkt, ogiery - min. 95 pkt
lp. | nr kat. | Koń | Hodowca | Właściciel | Zawodnik | Płyta | Ścieżka huculska | Wynik końcowy | |||
punkty | miejsce | punkty | miejsce | punkty | miejsce | ||||||
OGIERY | |||||||||||
1 | 2 | Poter | Stanisław Gajewski | Stanisław Gajewski | Jan Roszewski | 43,33 | I | 67,5 | VIII | 110,83 | I |
2 | 1 | Sonet WT | Tadeusz Wrześniak | Tadeusz Wrześniak | Daniel Szeleść | 41,67 | IV | 54,5 | XI | 96,17 | |
KLACZE | |||||||||||
7 | 15 | Włościanka | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Mariusz Boruta | 41,67 | X | 80 | I | 121,67 | I |
3 | 11 | Fala | Wojciech Krzyżak | Wojciech Krzyżak | Anna Chojniak | 42,33 | VII | 78,75 | II-III | 121,08 | |
9 | 17 | Płotka | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Mariusz Boruta | 42,33 | VI | 76 | IV | 118,33 | |
4 | 12 | Biela | Andrzej Wieczorek | Andrzej Wieczorek | Aleksandra Wieczorek | 38,67 | XII | 78,75 | II-III | 117,42 | |
8 | 16 | Odważna | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Barbara Lowas | 42,00 | VIII | 74 | V | 116,00 | |
12 | 24 | Werwa-O | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Maciej Hryńczak | 42,33 | 73,5 | VI | 115,83 | ||
11 | 21 | Oliwka-W | Bieszczadzki PN | Bogusław Gil | Krystian Górski | 41,67 | IX | 69,5 | VII | 111,17 | |
14 | 20 | Olcha-W | Bieszczadzki PN | Bogusław Gil | Adam Malmuk | 43,33 | II | 67 | IX | 110,33 | |
5 | 13 | Pipi | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Olga Hryńczak | 42,67 | V | 56,5 | X | 99,17 | |
10 | 18 | Wanesa | ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Barbara Lowas | 43,33 | IV | 48 | XII | 91,33 | |
13 | 19 | O-Aronia | ZDIZ Brzezie | ZDIZ Brzezie | Ewa Kolbusz | 41,33 | XI | 32,75 | XIII | 74,08 | |
6 | 14 | Westfalia | PPHU Stylinrt | Maciej Fac | Agnieszka Sojka | 46,00 | I | dyskw | - | dyskw |
Szczegółowe WYNIKI OCENY 'ŚCIEŻKI HUCULSKIEJ' 26/08/2006
Komisja sędziowska: Iwona Tomczyk-Wrona, Andrzej Goraus, Teresa Pracuch
Dystans: 1270m, tempo 150m/min, norma czasu 8.30 (8.20-8.40) min
lp. | koń | nr start. | zawodnik / klub | przeszkody | pkt. bonifik. | czas [sec] | pkt.karne za czas | dodatk. pkt. karne | RAZEM | M-ce | |||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||||||||||
4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 80 | |||||||||
13 | Włościanka | 15 | Mariusz Boruta | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 80 | 507 | 0,00 | 0 | 80,00 | I |
5 | Fala | 11 | Anna Chojniak | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 80 | 525 | 1,25 | 0 | 78,75 | II-III |
6 | Biela | 12 | Aleksandra Wieczorek | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 80 | 525 | 1,25 | 0 | 78,75 | II-III |
3 | Płotka | 17 | Mariusz Boruta | 4 | 6 | 8 | 6 | 0 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 76 | 508 | 0,00 | 0 | 76,00 | IV |
14 | Odważna | 16 | Barbara Lowas | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 0 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 74 | 518 | 0,00 | 0 | 74,00 | V |
12 | Werwa-O | 24 | Maciej Hryńczak | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 0 | 4 | 7 | 8 | 78 | 538 | 4,50 | 0 | 73,50 | VI |
11 | Oliwka-W | 21 | Krystian Górski | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 80 | 562 | 10,50 | 0 | 69,50 | VII |
2 | Poter | 2 | Jan Roszewski | 4 | 0 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 0 | 4 | 7 | 8 | 72 | 538 | 4,50 | 0 | 67,50 | VIII |
10 | Olcha-W | 20 | Adam Malmuk | 4 | 6 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 0 | 72 | 490 | 5,00 | 0 | 67,00 | IX |
7 | Pipi | 13 | Olga Hryńczak | 4 | 0 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 0 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 68 | 477 | 11,50 | 0 | 56,50 | X |
1 | Sonet WT | 1 | Daniel Szeleść | 4 | 6 | 0 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 8 | 72 | 465 | 17,50 | 0 | 54,50 | XI |
4 | Wanesa | 18 | Barbara Lowas | 4 | 0 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 0 | 66 | 592 | 18,00 | 0 | 48,00 | XII |
9 | O-Aronia | 19 | Ewa Kolbusz | 0 | 0 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 6 | 0 | 3 | 4 | 4 | 2 | 4 | 7 | 0 | 56 | 613 | 23,25 | 0 | 32,75 | XIII |
8 | Westfalia | 14 | Agnieszka Sojka | 4 | 0 | 8 | 6 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 7 | 0 | dyskw | 566 | 11,50 | 0 | dyskw | - |
Komisja Sędziowska: Teresa Pracuch, Andrzej Goraus, Marek Gibała | |||||||||||||
Lp. | Nazwa konia | Nr paszportu | Płeć | Rok ur. | Hodowca | Właściciel | Zawodnik | Płyta | Ścieżka | Razem | Miejsce | ||
pkt. | m-ce | pkt. | m-ce | ||||||||||
1 | Wega | POL012611051302 | Klacz | 2002 | Janusz Szajna | Krzysztof Chomicz | Magdalena Szot | 45,00 | 79,75 | VI | 124,75 | I | |
2 | Smolna | POL012550040100 | Klacz | 2000 | Stanisław Myśliński | Tadeusz Wrześniak | Katarzyna Wrześniak | 44,67 | 80,00 | I | 124,67 | II | |
3 | Pralinka | POL012570012299 | Klacz | 1999 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Damian Dziamba | 43,67 | 80,00 | IV | 123,67 | III | |
4 | Andora | POL012540018599 | Klacz | 1999 | Piotr Iskrzycki | Piotr Iskrzycki | Jakub Macura | 42,67 | 79,50 | VII | 122,17 | IV | |
5 | Saturn | POL012550031601 | Ogier | 2001 | Tadeusz Wrześniak | Tadeusz Wrześniak | Daniel Szeleść | 41,67 | V | 80,00 | V | 121,67 | V |
6 | Gines | POL012630009002 | Ogier | 2002 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Dawid Zając | 39,33 | VII | 80,00 | III | 119,33 | VI |
7 | Libra | POL012570012699 | Klacz | 1999 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Sabina Wąchała | 42,67 | 75,75 | IX | 118,42 | VII | |
8 | Liszka | POL012630002991 | Klacz | 1991 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Maciej Hryńczak | 42,33 | 76,00 | VIII | 118,33 | VIII | |
9 | Roma | POL012660007401 | Klacz | 2001 | Wiesław Dutka | Andrzej Wieczorek | Elzbieta Tuziemk | 37,33 | 80,00 | II | 117,33 | IX | |
10 | S-Persetka | POL012570015898 | Klacz | 1998 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Sebastian Kita | 42,00 | 74,50 | X | 116,50 | X | |
11 | Puszkar | POL012630060198 | Ogier | 1998 | ZDIZ - Odrzechowa | Józef Babiś | Adam Malmuk | 43,00 | II | 72,25 | XI | 115,25 | XI |
12 | Waćpanna | POL012630006598 | Klacz | 1998 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Damian Wierzganowski | 43,67 | 69,75 | XV | 113,42 | XII | |
13 | Olaf | POL012540002594 | Ogier | 1994 | Zbigniew Radziejowski | Ewa Banasiak | Jacek Banasiak | 41,33 | VI | 72,00 | XII | 113,33 | XIII |
14 | Powiew | POL012570000500 | Ogier | 2000 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Damian Dziamba | 42,00 | III | 70,50 | XIV | 112,50 | XIV |
15 | Armida | POL012670009796 | Klacz | 1996 | Lucjan Pluta | Ewa Banasiak | Monika Banasiak | 41,33 | 70,75 | XIII | 112,08 | XV | |
16 | Wiwerna | POL012570037301 | Klacz | 2001 | ZDIZ - Brzezie | ZDIZ - Brzezie | Jerzy Filipski | 43,67 | 64,25 | XVI | 107,92 | XVI | |
17 | Panda | POL012630008900 | Klacz | 2000 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Paweł Pięta | 40,67 | 62,00 | XVII | 102,67 | XVII | |
18 | Puma | POL012570016000 | Klacz | 2000 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Łukasz Pupczyk | 42,33 | 60,00 | XVIII | 102,33 | XVIII | |
19 | Finezja-W | POL012550053401 | Klacz | 2001 | Bieszczadzki PN | Tadeusz Wrześniak | Katarzyna Wrześniak | 43,00 | 59,00 | XX | 102,00 | XIX | |
20 | Nubis | POL012570054502 | Ogier | 2002 | SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Maciej Michalec | 39,00 | IX | 59,50 | XIX | 98,50 | XX |
21 | Wena | POL012630008800 | Klacz | 2000 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Damnian Zimny | 42,33 | 39,50 | XXI | 81,83 | XXI | |
22 | Osełka-O | POL012630010401 | Klacz | 2001 | ZDIZ - Odrzechowa | ZDIZ - Odrzechowa | Przemek Wojnowski | 42,33 | 38,50 | XXII | 80,83 | XXII | |
23 | Pień | POL012660007201 | Ogier | 2001 | Janusz Szot | Andrzej Wieczorek | Justyna Łozicka | 39,33 | VIII | 34,50 | XXIII | 73,83 | XXIII |
24 | Laponka | POL012630036500 | Klacz | 2000 | SKH Gładyszów | Krzysztof Banasiewicz | Zbigniew Banasiewicz | 43,00 | 27,75 | XXIV | 70,75 | XXIV | |
25 | Wereta | POL30055195 | Klacz | 1995 | ZDIZ - Odrzechowa | Maciej Fac | Agnieszka Sojka | 42,67 | dyskw | dyskw | |||
26 | Szron | POL01254032700 | Wał | 2000 | Stanisław Gajewski | Piotr Iskrzycki | Bartosz Iskrzycki | 40,67 | dyskw | dyskw |
dystans1800 m, tempo 200m/min, norma czasu 9 min (8.,50 - 9.10)
lp. | koń | nr kat | przeszkody | pkt. bonifik. | czas [sec] | pkt.karne za czas | dodatk. pkt. karne | RAZEM | M-ce | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ||||||||||
1 | Smolna | 33 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 539 | 0 | 0 | 80 | I | |
2 | Roma | 23 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 538 | 0 | 0 | 80 | II | |
3 | Gines | 3 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 537 | 0 | 0 | 80 | III | |
4 | Pralinka | 38 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 536 | 0 | 0 | 80 | IV | |
5 | Saturn | 6 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 533 | 0 | 0 | 80 | V | |
6 | Wega | 22 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 551 | 0,25 | 0 | 79,75 | VI | |
7 | Andora | 30 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 552 | 0,5 | 0 | 79,5 | VII | |
8 | Liszka | 43 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 76 | 546 | 0 | 0 | 76 | VIII | |
9 | Libra | 37 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 567 | 4,25 | 0 | 75,75 | IX | |
10 | S-Persetka | 39 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 75 | 552 | 0,5 | 0 | 74,5 | X | |
11 | Puszkar | 8 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 77 | 569 | 4,75 | 0 | 72,25 | XI | |
12 | Olaf | 9 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 536 | 0 | 8 | 72 | XII | |
13 | Armida | 40 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 0 | 2 | 71 | 551 | 0,25 | 0 | 70,75 | XIII | |
14 | Powiew | 7 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 511 | 9,5 | 0 | 70,5 | XIV | |
15 | Waćpanna | 41 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 591 | 10,25 | 0 | 69,75 | XV | |
16 | Wiwerna | 29 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 69 | 569 | 4,75 | 0 | 64,25 | XVI | |
17 | Panda | 27 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 62 | 530 | 0 | 0 | 62 | XVII | |
18 | Puma | 36 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 69 | 586 | 9 | 0 | 60 | XVIII | |
19 | Nubis | 4 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 75 | 612 | 15,5 | 0 | 59,5 | XIX | |
20 | Finezja -W | 32 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 75 | 514 | 8 | 8 | 59 | XX | |
21 | Wena | 31 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 0 | 0 | 71 | 676 | 31,5 | 0 | 39,5 | XXI | |
22 | Osełka-O | 25 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 73 | 688 | 34,5 | 0 | 38,5 | XXII | |
23 | Pień | 5 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 8 | 2 | 2 | 80 | 732 | 45,5 | 0 | 34,5 | XXIII | |
24 | Laponka | 34 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 | 8 | 2 | 0 | 2 | 2 | 66 | 703 | 38,25 | 0 | 27,75 | XXIV | |
25 | Wereta | 28 | 4 | 0 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 49 | 734 | dyskw | 0 | dyskw | - | |
26 | Szron | 44 | 4 | 5 | 8 | 2 | 4 | 4 | 3 | 4 | 5 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | dyskw | 2 | 2 | 64 | 1013 | dyskw | 8 | dyskw | - |
Drużyna | Zawodnicy | Konie | Punkty | Punkty-razem | Miejsce | ||
SKH Gładyszów | D. Dziamba | Pralinka | 123,67 | 352,67 |
I |
||
D. Dziamba | Powiew | 112,50 | |||||
S. Kita | S-Persetka | 116,50 | |||||
SKH Sielec | D. Szeleść | Saturn | 121,67 | 348,34 |
II |
||
K. Wrześniak | Smolna | 124,67 | |||||
K. Wrześniak | Finezja-W | 102,00 | |||||
Hucuły | M. Banasiak | Armida | 112,08 | 341,24 |
III |
||
J. Banasiak | Olaf | 113,33 | |||||
M. Hryńczak | Werwa-O | 115,83 | |||||
LKJ Gładyszów | S. Wąchała | Libra | 118,42 | 319,25 |
IV |
||
M. Michalec | Nubis | 98,50 | |||||
Ł. Pupczyk | Puma | 102,33 |
Nr | Konie | Hodowca | Właściciel | Powożący | Luzak | I przejazd | II przejazd | miejsce | ||
czas | pkt karne | czas | pkt karne | |||||||
4. | Afisz (Prislop IX-81 - Alaska) Wist (Rewir-Jagódka) |
SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Janusz Michalak | Antoni Łukasik | 3,47 | 0 | 2,5 | 1 | I |
7. | Obawa (Waluch-Olszanica) Wiera II (Puszczyk-Werwa) |
Józef Babiś Dominik Jastrzębski |
Józef Babiś | Maja Gaber | Adam Malmuk | 3,35 | 0 | 3,07 | 1 | II |
6. | Gazdynia (Góral XIX-Hroby-XX-2) Gotka (Góral XIX-Prislop VIII) |
Rumunia | Janusz Szot | Magdalena Szot | Damian Zięć | 4,22 | 0 | 3,31 | 1 | III |
1. | S-Persetka (Jasmin-Polonia) Puma (Baca-Pożoga) |
SKH Gładyszów | SKH Gładyszów | Janusz Michalak | Antoni Łukasik | 3,46 | 0 | 2,47 | 6 | IV |
3. | Saturn (Wicher-Surma) Sonet WT (Mesz-Surma) |
Tadeusz Wrześniak | Tedeusz Wrześniak | Krzysztof Szeleść | Daniel Szeleść | 3,48 | 1 | V |
||
2. | Oriel (Tuhaj-Bej-Orka) Osełka-O (Tuhaj-Bej-Orka) |
ZDIZ Odrzechowa | ZDIZ Odrzechowa | Mariusz Boruta | Paweł Wajda | 4,13 | 5 | VI |