Wykaz czempionów i wiceczempionów w Regionalnym Czempionacie Koni Huculskich w Rudawce Rymanowskiej w dniach 25-26.08.2007 r.
Czempion ogierów: | ||
ORZEŁ-O | ||
Hodowca: ZD IZ PIB Odrzechowa |
Właściciel: Krzysztof Banasiewicz |
woj. podkarpackie |
Wiceczempion ogierów: | ||
FRYDERYKO | ||
Hodowca: Wojciech Krzyżak |
Właściciel: Wojciech Krzyżak |
woj. małopolskie |
Czempion klaczy młodszych: | ||
JAGIENKA | ||
Hodowca: Stanisław Gajewski |
Właściciel: Stanisław Gajewski |
woj. łodzkie |
Wiceczempion klaczy młodszych: | ||
WIKTORIA | ||
Hodowca: Krzysztof Bansiewicz |
Właściciel: Krzysztof Bansiewicz |
woj. podkarpackie |
Czempion klaczy starszych: | ||
LUTNIA | ||
Hodowca: Janusz Szot |
Właściciel: Magdalena Szot |
woj. małopolskie |
Wiceczempion klaczy starszych: | ||
FINEZJA-W | ||
Hodowca: Bieszczadzki Park Narodowy Wołosate |
Właściciel: Tadeusz Wrześniak |
woj. świętokrzyskie |
Miejsce |
Koń |
Zawodnik |
Hodowca |
Właściciel |
---|---|---|---|---|
I |
GRENADA-O |
Rafał Zając |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
II |
LIMBA |
Krystian Górski |
BPN Wołosate |
B. Gil |
III |
ZWINKA |
Radosław Gajewski |
M. Chmiel |
S. Gajewski |
IV |
ORZEŁ-O |
Krzysztof Banasiewicz |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
K. Banasiewicz |
V |
JAGIENKA |
Jan Roszewski |
S. Gajewski |
S. Gajewski |
VI |
WICHER |
Daniel Szeleść |
T. Wrześniak |
T. Wrześniak |
VII |
LENA |
Tomasz Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
VIII |
NOŚNIK |
Norbert Fic |
S. Myśliński |
M. Fic |
IX |
WEGA-O |
Joanna Krysztofiak |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
X |
BERCIK |
Daniel Szeleść |
T. Wrześniak |
T. Wrześniak |
XI |
WILCZEK |
Barbara Zięba |
T. Kłąk |
E. Zięba |
XII |
WANDA |
Anna Koszela |
PPHU 'Stylinart' |
PPHU 'Stylinart' |
XIII |
WAKAT-O |
Jadwiga Bożek |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
A. Bor |
XIV |
WIKTORIA |
Zbigniew Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
XV |
FORESTA |
Anna Chojniak |
W. Krzyżak |
W. Krzyżak |
XVI |
GRACJA |
Zbigniew Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
K. Banasiewicz |
XVII |
LEDA-O |
Olga Hryńczak |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
XVIII |
PORTUZA |
Bernadetta Krzyżak |
W. Krzyżak |
W. Krzyżak |
XIX |
PROXIMA-O |
Mariusz Boruta |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
XX |
ARKA |
Jadwiga Bożek |
BPN Wołosate |
A. Bor |
Miejsce |
Koń |
Zawodnik |
Hodowca |
Właściciel |
---|---|---|---|---|
I |
AGAR |
Agnieszka Szymczyk |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
II |
HIACYNTA |
Kamil Pelc |
W. Kareta |
W. Pelc |
III |
PEPLA |
Monika Banasiak |
E. Banasiak |
E. Banasiak |
IV |
PUSZKAR |
Agnieszka Sojka |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
J. Babiś |
V |
WIEDEŃ |
Maciej Hryńczak |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
VI |
BIELA |
Aleksandra Wieczorek |
A. Wieczorek |
A. Wieczorek |
VII |
POWIEW |
Damian Dziamba |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
VIII |
SOBÓTKA |
Agnieszka Szymczyk |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
IX |
WÓDKA |
Przemysław Wojnowski |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
X |
LIANA |
Adam Malmuk |
SKH Gładyszów |
G. Pelc |
XI |
FINEZJA-W |
Katarzyna Wrześniak |
BPN Wołosate |
T. Wrześniak |
XII |
FIGA |
Anna Chojniak |
S. Myśliński |
M. Janczyk |
XIII |
NASIR |
Sebastian Kita |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
XIV |
ROMA |
Elżbieta Tuzimek |
W. Dutka |
A. Wieczorek |
XV |
PUMA |
Mateusz Gruca |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
XVI |
MILA I CZEMCHA |
Katarzyna Wrześniak |
E. Goraus |
T. Wrześniak |
XVII |
WERBENA |
Zofia Bień |
K. Majewska |
K. Majewska |
XVIII |
FRYDERYKO |
Dorota Przybylska |
W. Krzyżak |
W. Krzyżak |
XIX |
WENECJA |
Adam Malmuk |
G. Pelc |
W. Pelc |
XX |
S-PERSETKA |
Paweł Peregrym |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
XXI |
LUTNIA |
Magdalena Szot |
J. Szot |
J. Szot |
XXII |
OLIWKA-W |
Krystian Górski |
BPN Wołosate |
B. Gil |
XXIII |
LIKIER |
Nikoletta Woźniczka |
M. Mikołajewicz |
M. Woźniczka |
XXIV |
PŁOTKA |
Bartłomiej Porębski |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
XXV |
PIEŃ |
Justyna Łozicka |
J. Szot |
A. Wieczorek |
XXVI |
NERON |
Bartłomiej Woźnica |
J. Babiś |
J. Babiś |
XXVII |
SYBIRA |
Agata Ślęzak |
BPN Wołosate |
E. Banasiak |
XXVIII |
WANESA |
Joanna Krysztofiak |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
Miejsce |
Konie |
Hodowca |
Właściciel |
Powożący |
Luzak |
I |
S-PERSETKA |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
Antoni Łukasik |
Janusz Michalak |
PUMA |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
|||
II |
WIST |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
Janusz Michalak |
Antoni Łukasik |
NEPIT |
SKH Gładyszów |
SKH Gładyszów |
|||
III |
OBAWA |
Józef Babiś |
Józef Babiś |
Marek Wojdyło |
Kamil Kamiński |
WIERA II |
Dominik Jastrzębski |
Józef Babiś |
|||
IV |
FINEZJA-W |
BPN Wołosate |
Tadeusz Wrześniak |
Katarzyna Wrześniak |
Daniel Szeleść |
NARCYZ |
Dominik Jastrzębski |
Tadeusz Wrześniak |
|||
V |
ORIEL |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
Mariusz Boruta |
Maciej Hryńczak |
PIEMONT-O |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
ZD IZ PIB Odrzechowa |
|||
VI |
FORESTA |
Wojciech Krzyżak |
Wojciech Krzyżak |
Wojciech Krzyżak |
Dorota Przybylska |
PORTUZA |
Wojciech Krzyżak |
Wojciech Krzyżak |