ZakŁad DoŚwiadczalny Instytutu Zootechniki PIB ODRZECHOWA
Informacje teleadresowe

 

Informacje teleadresowe ZD IZ PIB Odrzechowa
adres: Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB
Odrzechowa Spółka z o.o.,
Odrzechowa, ul Rymanowska 67, 38-530 Zarszyn
dyrektor: Władysław Brejta

wladyslaw.brejta@odrzechowa.com.pl
tel.: 601 515 108

specjalista ds. hodowli koni: Maria Brejta

maria.brejta@odrzechowa.com.pl
134 671 172

organizator rajdów, i przepedów bydła Mariusz Boruta 601 515 044
Instruktor jazdy konnej
i hipoterapii
Przemysław Zając 514 340 945
sekretariat: Katarzyna Wasylik

katarzyna.wasylik@odrzechowa.com.pl
134 671 172

sprawy hotelu: Bożena Wojnarowska 134 671 172
782 894 312
sprawy zakupu bydła:

Aleksander Miejski


Maria Kwolek

aleksander.miejski@odrzechowa.com.pl
134 671 172,

maria.kwolek@odrzechowa.com.pl
134 359 022

sprawy zakupu koni: Maria Brejta maria.brejta@odrzechowa.com.pl
134 671 172, 661 723 882
kier. gospodarstwa: Władysław Kudłacz wladyslaw.kudlacz@odrzechowa.com.pl
gospodarstwo: Mariusz Zaucha mariusz.zaucha@odrzechowa.com.pl
ksiegowość Jan Borowiak jan.borowiak@odrzechowa.com.pl
gł. ksiegowa: Domicela Brzana domicela.brzana@odrzechowa.com.pl
zakład - tel: 134 671 172
zakład - fax: 134 671 515
strona www: www.odrzechowa.com.pl
zakładowy e-mail: sekretariat@odrzechowa.com.pl
NIP: 687-172-41-87
REGON: 370763085
konto bankowe: Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział Zarszyn
(PBS O/Zarszyn)
Nr: 25 8642 1038 2004 3811 4575 0001

 

JAK DOJECHAĆ

Jadąc z Rymanowa w kierunku wschodnim (na Sanok) należy skręcic w prawo kierując sie na Bukowsko. (Niebieskie strzałki) a jadąc od Sanoka w kierunku Rymanowa należy w miejscowości Zarszyn skręcić w lewo i minąć zabudowania wsi Odrzechowa.

 

webmajster: Mariusz Kościelny mariusz.kosciel@gmail.com

inne strony www tego autora: Centrum Huculskie, PZHBS

 

sekretariat@odrzechowa.com.pl